KERLI I JAPOŃSKIE WPŁYWY

Nie wiem, czy każdy wie, nawet jeśli jest to trochę oczywiste czasami, ale Kerli jest pod wpływem kilku japońskich subkultur. Miłośnicy Kraju Wschodzącego Słońca, estońska piosenkarka pokazuje niektóre ubrania wskazując, że jest pod wpływem wyjątkowej jednej miejskiej  mody z tego kraju: LOLITA.

Ale co to jest? Lolita jest to styl mody z Japonii, która narodziła się na początku lat 80-tych. Moda wyrażana jest inspiracją do japońskiej "kawaii" (słodki, miły) i uczuci nostalgii, zarówno z dzieciństwa i historycznej przeszłości kraju.

Styl Lolita ma wiele podziałów i Kerli jest pod wpływem niektórych nich, na przykład:

SWEET LOLITA: ładniejsza grupa, używa takich kolorów jak: różowy, jasny zielony, błękitny, jasnożółty, brzoskwiniowy. 
PUNK LOLITA: to wykorzystywanie nakładek, szachownic, linii i motywów. Najczęstsze akcesoria: czaszki, korony i berety. GOTHIC LOLITA: brak połączenie z Gotykiem, poza kolorami: czarny, biały, czerwony i morski. Ta grupa ma dwa podziały: SHIRO LOLITA, która używa jedynie koloru białego(światło) i KURO LOLITA, która używa jedynie czarne kolory (ciemność).


EROLOLI: skrzyżowanie "EROTIC" z "LOLITĄ", to mieszanka seksowaności (bez ekstrawagancji ) i stylu Lolity. Używają gorsetów, rajstop z podwiązkami, metalowych obramowań, spódnic i bielizny w stylu wiktoriańskim.

GURO LOLITA: wykorzystują bandaże, szwy, sztuczną krew, próbują wyglądać jak złamana lalka.
Kerli miesza więcej niektórych z tych rodzajów, które pojawiły się już w powyższych zdjęciach. Oto jeszcze jeden, w której Kerli miesza neutralne kolory z GOTHIC LOLITY z niektórymi typowymi elementami dla DECO LOLITY:DECO LOLITA: używają akcesoria "kawaii"- z dużą iloścuą spinek do włosów, bransoletek, kolorowych wzorów, taśm, nakładek,skarpetek.


DZIĘKUJE Kerli Kõiv •com za informacje

Źródło: Kerli Kõiv •com

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

About Me

Kerli Poland
Witaj na stronie Pierwszego Oficjalnego Fan Klubu Kerli w Polsce. Strona została stworzona z myślą o jej wyjątkowych i wiernych fanach. Tylko tutaj znajdziesz ekskluzywne informacje dotyczące Kerli. Życzę miłego pobytu na stronie KerliPoland Start: 16 sierpnia 2009 Start bloga: 07 stycznia 2012 Przewodnicząca: Natalia CONTACT/KONTAKT: kerlikoivpoland@gmail.com FIRST OFFICIAL FAN CLUB KERLI POLAND This is merely a fansite, we don't nor do we know anyone with contact with KERLI. All images, information and other items are copyrighted by their rightful owners.
Wyświetl mój pełny profil