Próba przed Ollesummer Festival

Na poniższym filmie możemy zobaczyć  Kerli podczas próby do utworu "Creepshow" przed Ollesummer Festival w Estonii. Koncert odbył się w lipcu 2009.Źródło: MoonChildMeko

Kerli - Love Is Dead (M-Theory Remix)Pobierz jako mp3: TUTAJ

Źródłó: MoonChildMeko

Kerli o Bubble Goth


Czym dla Kerli jest Bubble Goth?

"Staram się znaleźć idealną równowagę pomiędzy światłem a ciemnością, ciężkość i zabawę na moim nowym albumie. Początkowo Goth dzieci były bardzo w romantycznych rzeczach, sztuce i poezji.... tak ja staram się zrobić na płytę coś z nowoczesną poezją dnia z ekstrawaganckimi dźwiękami, które przeniosą Ciebie do innej rzeczywistości".


Źródło: Kerli's FormspringKonkurs miesiąca – stwórz karty Kerli!!

O co chodzi???
Twoim zadaniem jest stworzenie 3 kart Kerli
Integrity, Love i  Unity.
Możesz je narysować, edytować zdjęcia, wycinać I wyklejać , malować- cokolwiek na co masz ochotę.

  Zasady:
Możesz wziąć udział 3 razy, co oznacza, że możesz stworzyć 9 kart.
MUSISZ  podać jedno słowo na każdej karcie: INTEGRITY, LOVE, UNITY
Podczas wysyłania postu należy zrobić to w oddzielnym poście. Oznacza to również, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie dwa razy, tworzysz nowy post na każde wzięcie udziału w konkursie. 
 Swoje prace musisz umieścić : TUTAJ

Jak  w każdym konkursie są nagrody!! Zwycięzca konkursu miesiąca otrzyma autograf Kerli i plakat w wymiarze A3 wraz z 3kartami zrobionymi przez Kerli i Vespertine!
To nie jest wyzwanie, jak dobry może być obraz w photoshopie! Jest to konkurs twórczości i jak dobrze możesz pomyśleć zewnętrznie.


Konkurs zakończy się 26 lipca. I zwycięzcy zostaną ogłoszeni w następnym tygodniu po zakończeniu konkursu.

POWODZENIA!!!
 
 
Zródło: Table Of Love

Kerli - Tea Party [Jason Nevins Extended]

W serwisie YouTube pojawiła się kolejna pełna wersja z     Tea Party (Remixes), którą można zakupić w serwisie iTunes.  

Źródło: MoonChildMeko

Kerli - Tea Party [Sims 3 Version]

Ostatnio w internecie pojawiła się wersja Tea Party w języku Simlish, czyli używanym w Simsach :)
Utwór brzmi niesamowicie xD

AKCJA: NIESPODZIANKA DLA KERLIJuż niedługo KerliKoivPoland będzie obchodzić pierwsze urodziny. Z tej okazji postanowiłam przygotować niespodziankę dla Kerli w imieniu wszystkich jej fanów w Polsce. Będzie to filmik. Każdy może przyłączyć się do akcji. Na razie mogę zdradzić, że filmik będzie składał się z kilku elementów, m.in. zdjęcia, rysunki itd....
W związku z tym chciałam poprosić osoby, które wyrażą chęć udziału w akcji, aby do 1 sierpnia br na adres mailowy KerliKoivPoland@gmail.com nadsyłały swoje prace graficzne, rysunki, zdjęcia jak i wiersze i inne słowa w języku angielskim bądź polskim jakie chcecie przekazać Kerli.
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji :)

About Me

Kerli Poland
Witaj na stronie Pierwszego Oficjalnego Fan Klubu Kerli w Polsce. Strona została stworzona z myślą o jej wyjątkowych i wiernych fanach. Tylko tutaj znajdziesz ekskluzywne informacje dotyczące Kerli. Życzę miłego pobytu na stronie KerliPoland Start: 16 sierpnia 2009 Start bloga: 07 stycznia 2012 Przewodnicząca: Natalia CONTACT/KONTAKT: kerlikoivpoland@gmail.com FIRST OFFICIAL FAN CLUB KERLI POLAND This is merely a fansite, we don't nor do we know anyone with contact with KERLI. All images, information and other items are copyrighted by their rightful owners.
Wyświetl mój pełny profil