Konkurs miesiąca – stwórz karty Kerli!!

O co chodzi???
Twoim zadaniem jest stworzenie 3 kart Kerli
Integrity, Love i  Unity.
Możesz je narysować, edytować zdjęcia, wycinać I wyklejać , malować- cokolwiek na co masz ochotę.

  Zasady:
Możesz wziąć udział 3 razy, co oznacza, że możesz stworzyć 9 kart.
MUSISZ  podać jedno słowo na każdej karcie: INTEGRITY, LOVE, UNITY
Podczas wysyłania postu należy zrobić to w oddzielnym poście. Oznacza to również, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie dwa razy, tworzysz nowy post na każde wzięcie udziału w konkursie. 
 Swoje prace musisz umieścić : TUTAJ

Jak  w każdym konkursie są nagrody!! Zwycięzca konkursu miesiąca otrzyma autograf Kerli i plakat w wymiarze A3 wraz z 3kartami zrobionymi przez Kerli i Vespertine!
To nie jest wyzwanie, jak dobry może być obraz w photoshopie! Jest to konkurs twórczości i jak dobrze możesz pomyśleć zewnętrznie.


Konkurs zakończy się 26 lipca. I zwycięzcy zostaną ogłoszeni w następnym tygodniu po zakończeniu konkursu.

POWODZENIA!!!
 
 
Zródło: Table Of Love

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

About Me

Kerli Poland
Witaj na stronie Pierwszego Oficjalnego Fan Klubu Kerli w Polsce. Strona została stworzona z myślą o jej wyjątkowych i wiernych fanach. Tylko tutaj znajdziesz ekskluzywne informacje dotyczące Kerli. Życzę miłego pobytu na stronie KerliPoland Start: 16 sierpnia 2009 Start bloga: 07 stycznia 2012 Przewodnicząca: Natalia CONTACT/KONTAKT: kerlikoivpoland@gmail.com FIRST OFFICIAL FAN CLUB KERLI POLAND This is merely a fansite, we don't nor do we know anyone with contact with KERLI. All images, information and other items are copyrighted by their rightful owners.
Wyświetl mój pełny profil